O nas

Studio

Podstawą każdego domu i funkcjonowania w nim każdego człowieka są meble. Z tą myślą od ponad 10 lat projektujemy i tworzymy meble dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów, wykorzystując w tym celu całą swoją wiedzę i zaangażowanie.
Tworzymy meble kuchenne, pokojowe oraz dowolnie innego przeznaczenia indywidualnie dobierając materiały i akcesoria spośród ogromnej ich różnorodności. Dbamy o to, aby każdy nasz Klient miał w swoim domu to, czego oczekiwał, a nawet jeszcze więcej.
Najważniejszym naszym celem zawodowym jest satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów z mebli, które tworzymy. Poddajemy głębokiej analizie potrzeby Klienta i  jego oczekiwania. Przedstawiamy propozycje  rozwiązań, które mogą zostać wykorzystane w domu Klienta w celu osiągnięcia jak najlepszego efektu estetycznego i funkcjonalnego mebli. Myślimy tu o wielu naszych rozmowach z każdym przyszłym nabywcą mebli, które mają przybliżyć mam, w jakim otoczeniu wypicie kawy będzie dla niego prawdziwą przyjemnością, przygotowanie każdego posiłku będzie oddaniem się kulinarnym rozkoszom, a zwykłe codzienne czynności jak przyjmowanie gości, zabawa z dziećmi czy oglądanie telewizji, będą odbywać się w przyjaznym otoczeniu.